bip

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE        Rok szkolny 2019/2020            Okres II

PONIEDZIAŁEK

Godz.

Rodzaj zajęć

Prowadzący/Prowadząca

Sala

8:50 – 9:35

Zajęcia dodatkowe z matematyki „Matematyka kreatywna”

Beata Dutkowska - Żaczek

1

12:20 – 13:05

Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka polskiego

Agnieszka Pankowska

zaplecze fizyczne
(co 2 tyg.)

15:50 – 16:35

Zajęcia dodatkowe z matematyki „Matematyka kreatywna”

Beata Dutkowska - Żaczek

14

WTOREK

Godz.

Rodzaj zajęć

Prowadzący/Prowadząca

Sala

12:20-13:05

Zajęcia rozwijające zainteresowania

z języka niemieckiego

Teresa Ciepły

5
co tydz.

ŚRODA

Godz.

Rodzaj zajęć

Prowadzący/Prowadząca

Sala

7:10- 7:55

Zajęcia rozwijające zainteresowania

z języka angielskiego

 Kinga Rutka

3

co tydz.

8:00-8:45

Zajęcia rozwijające zainteresowania

z biologii

Ewelina Bator

9

w miarę potrzeb

14:10-14:55

Zajęcia rozwijające zainteresowania z wiedzy o społeczeństwie

Agnieszka Brzeska- Pająk

9
(co 2 tyg.)

15:00-15:45

Zajęcia rozwijające zainteresowania

z języka angielskiego

Agnieszka Matysiak

4

(co 2 tyg.)

15:50 – 16:35

Zajęcia dodatkowe z matematyki „Matematyka kreatywna”

Beata Dutkowska - Żaczek

14

CZWARTEK

Godz.

Rodzaj zajęć

Prowadzący/Prowadząca

Sala

8:00-8:45

Zajęcia rozwijające zainteresowania

z matematyki

Kamila Gawrońska

9

co tydz.

9:40-10:25

Zajęcia rozwijające zainteresowania

z matematyki

Kamila Gawrońska

9

co tydz

10:40-11:25

Zajęcia rozwijające zainteresowania

z języka niemieckiego

Teresa Ciepły

zaplecze fizyczne

15:00-16:30

Zajęcia rozwijające zainteresowania

z języka angielskiego

anglojęzyczne koło teatralne

Beata Sokołowska

sala gimnastyczna

(co 2 tyg.)

PIĄTEK

Godz.

Rodzaj zajęć

Prowadzący/Prowadząca

Sala

8:00 – 8:45

Zajęcia rozwijające zainteresowania

z fizyki

M. Romanowski

s.4

13:10- 13:55

Zajęcia rozwijające zainteresowania

z języka polskiego

Małgorzata Król

2

(co 2 tyg.)

15:50-16:35

Zajęcia rozwijające zainteresowania z geografii

Dorota Mrochoń-Młochowska

2

(co 2 tyg.)

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

 


poniedziałek

godzina

nazwa zajęć

prowadzący

12.20 – 13.05

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

A. Pankowska

(zaplecze fizyczne)  co 2 tyg.

13:10 – 13:55

Zajęcia dydaktyczno– wyrównawcze z języka angielskiego

K. Rutka

(zaplecze fizyczne)  co 2 tyg.

środa

8.00 – 8.45

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z chemii

E. Bator

s.9

14.10 – 14.55

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki kl.3

B. Dutkowska – Żaczek

s.14

LOGO JUBILEUSZU

 

brąz tarcza

 

 

 

group_52032_0e0fee_huge.jpg


 archiwum


 tablica zszo


 

GI DeutschPlus LOGO 02

WEB EKRAN


logo giodo

 TwojeDaneTwojaSprawa 2015

 


 

bezpieczna szkola

 


 

certyfikat LSNT

 


 

dialog


 

monografia1

 


 

odkrywcy


dobrze zaPROJEKTowana szkola 


 

sdp