Szanowni Absolwenci.

W związku z obecną sytuacją w Polsce, podjęta została decyzja o odwołaniu

Zjazdu Absolwentów.

**********************************************************************************************************

"Taka jest miłość" - to tytuł wieczoru poetycko-muzycznego, który zainaugurował obchody jubileuszu 90-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Radomiu

biliet

Podczas spotkania swoje utwory zaprezentowali byli nauczyciele: Anna Łęcka i Anna Równy, były dyrektor Jan Wulkiewicz, absolwent Maciej Bujanowicz oraz uczniowie. Wiersze poetów usłyszeliśmy w interpretacji samych autorów jak również recytatorów z liceum: Magdaleny Bisińskiej, Weroniki Zygmunt, Ernesta Jarosińskiego. Przy fortepianie zasiadł Hubert Nagrocki. Dopełnieniem wokalnym były piosenki w wykonaniu Aleksandry Łochnickiej. Całość poprowadzili absolwenci: Beata Drozdowska i ks. Arkadiusz Bieniek.

Organizatorzy:

• I LO im. Mikołaja Kopernika w Radomiu