We współpracy i pod Patronatem Ministerstwem Edukacji Narodowej od 18 maja 2020 rozpoczynają się największe w Polsce Wirtualne Targi Edukacyjne uczelni wyższych.

Udział w Targach dla szkoły i maturzystów jest bezpłatny. Wirtualne Targi są odpowiedzią na brak możliwości stacjonarnych targów. Łączymy maturzystów z Uczelniami w jednym miejscu - w Internecie.

To sposób na umożliwienie maturzystom do zapoznania się z ofertą Uczelni oraz bezpośredni kontakt z przedstawicielami wybranych Uczelni w formie czatu, wideokonferencji lub uczestnictwa w wybranych wydarzeniach na żywo.

Rejestracja jest darmowa, bardzo prosta i składa się z 3 etapów:

1. Rejestracja na Targi na zakładce: wirtualnetargiedukacyjne.pl/rejestracja

2. Aktywacja konta poprzez kliknięcie w link w wiadomości przesłanej na adres podany podczas rejestracji.

3. Zaproszenie użytkowników na wydarzenie (wpisanie adresów email jeden pod drugim oraz kliknięcie w przycisk „zaproś”)

"W związku z epidemią koronawirusa wirtualne targi edukacyjne są bardzo cenną i godną wsparcia inicjatywą. Przedsięwzięcie daje maturzystom możliwość zapoznania się z ofertą uczelni wyższych bez konieczności wychodzenia z domu. Tym samym wspiera ich w świadomym i przemyślanym wyborze dalszej ścieżki kształcenia" - Ministerstwo Edukacji Narodowej

LOGO JUBILEUSZU

brąz tarcza