Rozwiń się w SGGW

Dzień Otwarty On-line 10.02.2021 od godziny 10.00

Dzień Otwarty online SGGW to doskonała okazja dla kandydatów na studia, aby dowiedzieć się jakie przedmioty zdawać na maturze, aby dostać się do SGGW, jakie są zasady rekrutacji oraz który kierunek wybrać, aby realizować swoje pasje.

W ramach Dnia Otwartego będzie można zapoznać się z ofertą 38 kierunków studiów realizowanych na 13 wydziałach SGGW oraz z propozycją studiów w Szkole Doktorskiej. Dla tegorocznych maturzystów przygotowano także stoisko Uniwersytetu Otwartego, który organizuje kursy maturalne. A jeśli interesuje Was również druga strona życia studenckiego – warto zajrzeć na stoisko uczelnianych zespołów artystycznych.

Podczas czatu będzie możliwość zadawania pytań dotyczących rekrutacji i studiów w SGGW na stoiskach wydziałów. Przez cały dzień!

Dla odwiedzjących przygotowano także prezentacje video wydziałów SGGW, z których będzie się można dowiedzieć dlaczego warto studiować właśnie w SGGW. To tam znajdziecie m.in. informacje dotyczące programów studiów oraz perspektyw zawodowych, które się przed Wami otwierają.

LOGO JUBILEUSZU

lieum braz CMYK