bip

Serdecznie zachęcam uczniów klas maturalnych do udziału w Warszawskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2019, który odbędzie się w dniach 12-13 września br. na Politechnice Warszawskiej (Politechnika Warszawska, Pl. Politechniki 1). Przygotowano interesujący program spotkań i prezentacji, na który można się już zapisywać. Ze względu na wygodę i bezpieczeństwo młodzieży, na wszystkie spotkania programowe obowiązują zapisy przez internet.

Swoją ofertę studiów przedstawią maturzystom uczelnie z regionu i całej Polski. Będzie to okazja do zapoznania się z zasadami rekrutacji, planowanymi nowymi kierunkami i warunkami studiowania. Wizyta na Salonie z pewnością pomoże w podjęciu decyzji dotyczących dalszego kształcenia. Zachęcam młodzież do aktywnego uczestnictwa - przedstawiciele uczelni chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące uczelni i studiów, wystarczy zapytać!

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie przygotowała prezentacje na temat egzaminu maturalnego w roku 2020 z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych. Jeśli muszą Państwo zrezygnować z udziału uczniów w spotkaniu, apelujemy o przekazanie organizatorowi takiej informacji. Zwolnione miejsca będzie można udostępnić innym grupom. Uczestnicy niezapisani będą wpuszczani na wykład tylko jeśli zostaną wolne miejsca.

Zachęcam do wypełnienia Ankiety Maturzysty, zamieszczonej pod adresem www.informator/perspektywy.pl. Wypełnienie ankiety jest premiowane bezpłatnym egzemplarzem Informatora dla Maturzystów 2020, który można będzie odebrać w stoisku Perspektyw podczas Salonu. Salon będzie otwarty dla publiczności w godzinach 9.00-15.00.

http://www.salonmaturzystow.pl/2019/warszawa

 

LOGO JUBILEUSZU

 

brąz tarcza

 

 

 

group_52032_0e0fee_huge.jpg


 archiwum


 tablica zszo


 

GI DeutschPlus LOGO 02

WEB EKRAN


logo giodo

 TwojeDaneTwojaSprawa 2015

 


 

bezpieczna szkola

 


 

certyfikat LSNT

 


 

dialog


 

monografia1

 


 

odkrywcy


dobrze zaPROJEKTowana szkola 


 

sdp