bip

Zaproszenie

03 lutego 2020 r.

godz. 18.00

Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria Łaźnia

"Taka jest miłość" - to tytuł wieczoru poetycko-muzycznego, który zainauguruje obchody jubileuszu 90-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Radomiu.

 

wieczorek poetycki

 

Podczas spotkania swoje utwory zaprezentują byli nauczyciele: Anna Łęcka i Anna Równy, były dyrektor Jan Wulkiewicz, absolwent Maciej Bujanowicz oraz uczniowie. Wiersze poetów usłyszymy w interpretacji samych autorów jak również recytatorów z liceum: Magdaleny Bisińskiej, Weroniki Zygmunt, Ernesta Jarosińskiego. Przy fortepianie zasiądzie Hubert Nagrocki. Dopełnieniem wokalnym będą piosenki w wykonaniu Aleksandry Łochnickiej. Całość poprowadzą absolwenci: Beata Drozdowska i ks. Arkadiusz Bieniek.

Organizatorzy:

  • I LO im. Mikołaja Kopernika w Radomiu
  • Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria Łaźnia
  • Stowarzyszenie Przyjaciół I LO

Wstęp wolny

Obowiązują bezpłatne wejściówki do odebrania w I LO im. Mikołaja Kopernika w Radomiu, ul. Żeromskiego 10 (biblioteka szkolna) oraz w RKŚTiG Łaźnia, ul. Żeromskiego 56.

Odbiór wejściówek od 20 stycznia

Ps. Odbiór wejściówek jest dla nas informacją o Państwa obecności, pozwoli nam to ustalić liczbę osób na widowni. Każdy może wziąć dowolna liczbę wejściówek dla znajomych i przyjaciół, których również serdecznie zapraszamy.

LOGO JUBILEUSZU

 

brąz tarcza

 

 

 

group_52032_0e0fee_huge.jpg


 archiwum


 tablica zszo


 

GI DeutschPlus LOGO 02

WEB EKRAN


logo giodo

 TwojeDaneTwojaSprawa 2015

 


 

bezpieczna szkola

 


 

certyfikat LSNT

 


 

dialog


 

monografia1

 


 

odkrywcy


dobrze zaPROJEKTowana szkola 


 

sdp