bip

Obiecujący start naszych uczniów w VI edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach

olimp w o mediach

Dwanaścioro naszych uczniów zakwalifikowało się do etapu regionalnego VI Olimpiady Wiedzy o Mediach i przygotowuje się pod okiem p. Mariusz Wesołowskiego do udziału w zawodach II stopnia, które odbędą się w dniu 13.12.2019r. na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Zakwalifikowani uczniowie: Molenda Aleksandra 3a, Baran Klaudia 2a, Górecka Oliwia 2a, Gutkowska Klaudia 2a, Kazubski Patryk 2a, Smolińska Karolina 2a, Wolnowska Kinga 2a, Kutkowska Martyna 2d, Munik Julia 2d, Rychlicka Wiktoria 2d, Głuch Agata 1ax, Nowikow Natalia 1ax.

LOGO JUBILEUSZU

 

brąz tarcza

 

 

 

group_52032_0e0fee_huge.jpg


 archiwum


 tablica zszo


 

GI DeutschPlus LOGO 02

WEB EKRAN


logo giodo

 TwojeDaneTwojaSprawa 2015

 


 

bezpieczna szkola

 


 

certyfikat LSNT

 


 

dialog


 

monografia1

 


 

odkrywcy


dobrze zaPROJEKTowana szkola 


 

sdp