bip

Rok szkolny 2011/2012

  • Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Dzieci i Młodzieży w kategorii szkół ponadgimnazjalnych: Łucja Drab z kl.  II b zwyciężyła w eliminacjach regionalnych; opiekun - p. Ewa Kutyła;
  • Konkurs recytatorski DK Idalin "Poetae Nascuntur Oratores Fiunt": Ewelina Kowalczyk  z kl. II c - I miejsce; opiekun - p. Małgorzata Król,  wyróżnienie Łucja Drab, opiekun - p. Grażyna Wojcierowska;
  • Konkurs Recytatorski: XII Turniej Słowa im. Czesława Miłosza MOK „Amfiteatr”, Ewelina Kowalczyk kl. II c - II miejsce; opiekun - p. Małgorzata Król
  • Konkurs Recytatorski: XII Turniej Słowa im. Czesława Miłosza MOK „Amfiteatr", Ewelina Skrzypowska kl. II d - wyróżnienie; opiekun - p. Małgorzata Król;
  • Konkurs "Zakochana piosenka", zorganizowany przez V LO w Radomiu -zwyciężczyni: Magda Madej z kl. III d;
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza" - I miejsce  w szkole - Natalia Strzelczyk ; opiekun - p. Sylwia Głowacka;
  • Samorządowy Konkurs dla Nastolatków "8 Wspaniałych" - Wydział Edukacji Sportu i Turystyki w Radomiu oraz SCM "Arka" w Radomiu – laureatka - Magda Bandera, kl. II a ; opiekun - p.  Agnieszka Brzeska-Pająk;
  • Regionalny konkurs fotograficzny "Moja mała ojczyzna" - Paulina Bartosz kl. I c - II miejsce, Ewelina Figarska  kl. I a - I miejsce, Monika Leśniewska - kl. I a wyróżnienie; opiekun - p. Ewa Kutyła. Prace zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej: Aleksandra Cebula, Karolina Makara, Ida Staniszewska, Paulina Bartosz;
  • Regionalny konkurs fotograficzny „Radomskie Sacrum”: W kategorii wiekowej do lat 18 I miejsce zajęła Karolina Makara
    Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano prace zwyciężczyni, a także dwóch innych uczennic naszej szkoły - Idy Staniszewskiej oraz Aleksandry Cebuli. (opiekun artystyczny- Ewa Kutyła).
  • Międzyszkolny konkurs "Mój talent" podczas II Zjazdu Szkół Kopernikowskich - Karolina Zawierucha kl. I d - tytuł: supertalent, Justyna Szatan - kl. I d - wyróżnienie, Łucja Drab - kl. II b - wyróżnienie; opiekunowie: p. Teresa Ciepły, p. Ewa Kutyła
  • IX Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki "Śpiewajmy razem" - Karolina Zawierucha kl. I d - II miejsce; opiekun - p. Teresa Ciepły;
  • Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej „Minstrel” organizowany przez RODON Radom: udział wzięli uczniowie: Ewelina Kowalczyk kl. II c, Cezary Bednarek kl. II c.
  • Konkurs Plastyczny "Los zwierząt w mieście" organizowany przez Centrum Edukacji Ekologicznej - Aleksandra Cebula kl. I a otrzymała wyróżnienie; opiekun - p. Katarzyna Rahman
  • XXXVIII Ogólnopolska Olimpiada Historyczna - do eliminacji okręgowych zakwalifikowała się uczennica Dominika Sikorska z kl. III a; opiekun - p. Marcin Bartel
  • Olimpiada filozoficzna - Przemysław Piskorz kl. I d zakwalifikował się do etapu okręgowego; opiekun - p. Anna Równy;
  • IV Międzylicealny Konkurs Języka Angielskiego zorganizowany przez VII LO im. K. K. Baczyńskiego w Radomiu - II miejsce - Adam Miernik – III b, wyróżnienie-Dominika Sikorska – III a; opiekun - p. Urszula Ciesielska;
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kulturze i Społeczeństwie "Kalejdoskop" -Weronika Różycka kl. II b - wyróżnienie II stopnia; opiekun - p. Marcin Bartel;
  • Olimpiada Wiedzy nt. szkodliwości palenia SPZ w ramach projektu promocji zdrowia – udział 17 osób z klasy 1d w etapie ogólnopolskim.
  • Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego: W etapie szkolnym brali udział następujący uczniowie: Kajeta Bobryk kl. I c, Hubert Lasota kl. I c, Katarzyna Michalska kl. II b, Ewelina Kowalczyk kl. II c, Sylwia Sitkowska kl. II c, Wojciech Janas kl. II c, Natalia Szokalska kl. III d, Agnieszka Czubak kl. III d, Magdalena Madej kl. III d, Sebastian Kiepas kl. I c, Aleksandra Łabuńska kl. III b, Adam Miernik kl. III b.
  • Internetowy Konkurs Wiedzy o USA „Know America”. W etapie szkolnym brali udział następujący uczniowie: Ewelina Kowalczyk kl. II c, Sylwia Sitkowska kl. II c, Kajetan Bobryk kl. I c, Hubert Lasota kl. I c, Katarzyna Michalska kl. II b. Uczniowie nie zakwalifikowali się do dalszego etapu.
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie  "Szkoła Dialogu" dla  reprezentacji I LO im. Mikołaja Kopernika w Radomiu w składzie: II a - Bandera Magda ,  Mędra Adrian, Szczęsny Bartłomiej, II b - Dobosz Jacek, Michalska Katarzyna , Banaszczyk Sylwia, Mosionek Monika,  Żak Izabela, Szczepańska Daria ,   II c - Sitkowska Sylwia, Kozłowska Beata,  Kaleta Patrycja, Gołąbek Magdalena, II d - Ciciora Milena, Kowalik Angelika, Buras Dominika, Weronika Glińska, Dudzic Magdalena, Sułecka Martyna, Piątek Paulina; opiekunowie: p. Ewa Kutyła,  p. Agnieszka Brzeska-Pająk; konsultacje - nauczyciele języka angielskiego: p. Agnieszka Matysiak, p. Urszula Ciesielska, p. Marta Gajda-Bławat
  • VIII Radomska Olimpiada Młodzieży w piłce koszykowej - V miejsce dla drużyny w składzie: III c-Karol Dobosz, Dariusz Golus, Michał Lisik , II b -Michał Olczak, I b - Michał Bartnik, Jacek Mąkosa, I c - Kajetan Bobryk, Damian Więcaszek, Maciej Wieloch; opiekun - p. Andrzej Skaliński
  • VIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w trio baskecie IV miejsce dla drużyny w składzie: Maciej Wieloch I d, Michał Olczak II b, Kajetan Bobryk I c, Michał Bartnik I b, opiekun - p .Andrzej Skaliński

Rok szkolny 2010/2011

  • STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW - 9 czerwca 2011r. w Urzędzie Rady Ministrów w Warszawie Kornel Ogorzałek – uczeń klasy 2 c naszego liceum – odebrał z rąk premiera Donalda Tuska stypendium  za bardzo dobre wyniki w nauce
  • II MIEJSCE ZA ATRAKCYJNOŚĆ PRZEDSTAWIANYCH DOŚWIADCZEŃ podczas II RADOMSKIEGO PIKNIKU NAUKOWEGO
  • Nasza szkoła otrzymała zaszczytny tytuł "Szkoły Odkrywców Talentów" przyznany przez panią Katarzynę Hall Ministra Edukacji Narodowej w ramach ogłoszonego Roku Odkrywania Talentów
  • Konkurs "Echa dnia" na najsympatyczniejszych maturzystów w regionie - zwycięstwo klasy 3b z naszej szkoły. W nagrodę uczniowie pojadą na wycieczkę do Strasburga. Gratulujemy!
  • 56. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - wyróżnienie dla Eweliny Chaberskiej i Mileny Michalak
  • Regionalne eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy ojcowiznę" - I miejsce w kategorii prace multimedialne - Agnieszka Dąbrowska i Mateusz Pardela – opiekun p. Ewa Kutyła
  • Iwona Kurek  –  Ogólnopolski Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie i Kulturze – opiekun p. Marcin Bartel
  • Kornel Ogorzałek – laureat Olimpiady Misyjnej w Warszawie
  • Aleksandra Kupis – 3 miejsce w konkursie na prezentację multimedialną R O K
  • I miejsce w Mistrzostwach Strzelectwa Sportowego – Bartosz Pisarek i Piotr Pietrzyk
  • I miejsce w szachach dziewcząt – Agnieszka Mąkosa
  • I miejsce w Pływackich Mistrzostwach Radomia – Małgorzata Łęcka
  • II drużynowo w Pływackich Mistrzostwach Radomia – reprezentacja chłopców
  • II miejsce indywidualnie w tenisie stołowym – Mateusz Wielgus
  • III miejsce drużynowo – sztafeta chłopców w Pływackich Mistrzostwach Radomia
  • I miejsce  drużynowo w Szachowych Mistrzostwach Radomia
  • II miejsce drużynowo w triobaskecie chłopców
  • Z okazji jubileuszu 10 - lecia działalności Stowarzyszenia Centrum Młodzieży „Arka” w Radomiu w trakcie Gali Wolontariusza 4 grudnia 2010r. rozstrzygnięto konkurs na Wolontariusza Roku. Zwyciężczynią została nasza uczennica - Agnieszka Dąbrowska. Gratulujemy ! 
  • Konkurs „Zabytki Mazowsza” organizowany przez Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków
  • I miejsce dla zespołu w składzie: Agnieszka Dąbrowska, Paweł Gomuła i Mateusz Pardela za prezentację multimedialną „Najstarsza radomska nekropolia – cmentarz rzymskokatolicki przy ul. Limanowskiego”. Opiekunowie E. Kutyła i M. Król
  • Agnieszka Dąbrowska z klasy 3b jest autorką zwycięskiej prezentacji stworzonej na konkurs z okazji 650-lecia radomskiej Fary, która została dołączona na płycie CD do okolicznościowej publikacji pod tytułem: „Jubileusz 650-lecia radomskiej Fary: Tak to było”, aut. tekst. Elżbieta Warchoł [ i in.]
  • VII Prezentacje Recytatorskie „Poetae Nascuntur, Oratores Fiunt” – wyróżnienie, Magdalena Kucharska, Justyna Słomka; opiekun G. Wojcierowska
  • VII Prezentacje Recytatorskie „Poetae Nascuntur, Oratores Fiunt" - II miejsce, Łucja Drab; opiekun M. Deja
  • Bartosz Górniak i Dominik Zaręba zakwalifikowali się Do finału konkursu grafiki komputerowej „Moje miejsca w moim mieście”, organizowanego przez Zespół Szkół Elektronicznych
  • Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży – III miejsce, Magdalena Kucharska; opiekun E. Kutyła
  • Eliminacje Regionalne Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży – I miejsce, Magdalena Kucharska; opiekun E. Kutyła
  • Radomska Olimpiada Młodzieży w tenisie stołowym - II miejsce indywidualnie – Mateusz Wielgus 3c; II miejsce drużynowo: Dominik Błaszczyk - 1c, Paweł Langierowicz - 2a, Bartłomiej Szczęsny - 1a, Mateusz Wielgus - 3c
  • Radomska Olimpiada Młodzieży w piłce koszykowej chłopców - awans do najlepszej ósemki (na 24 drużyny)
  • Radomska Olimpiada Młodzieży w piłce koszykowej dziewcząt - miejsce 5-8 (startowało 16 drużyn)
  • Radomska Olimpiada Młodzieży w drużynowych biegach przełajowych - 7 miejsce (startowało 18 drużyn)
  • IV Radomskie Regaty Żeglarskie - III miejsce dla reprezentacji Szkolnej Sekcji Żeglarskiej, sternik T. Kmiotek
  • IV Radomskie Regaty Żeglarskie o "Błękitną wstęgę prezydenta miasta Radomia Pana Andrzeja Kosztowniaka" na trasie Ryn - Mikołajki - I miejsce dla reprezentacji Szkolnej Sekcji Żeglarskiej, sternik T. Kmiotek
  • IV Radomskie Regaty Żeglarskie o "Błękitną wstęgę prezydenta miasta Radomia Pana Andrzeja Kosztowniaka" na trasie Ryn - Mikołajki - III miejsce dla reprezentacji Szkolnej Sekcji Żeglarskiej, sternik E. Chruślak

Rok szkolny 2009/2010

  • XXIII Ogólnopolski Konkurs „Mój las” – II miejsce
  • Mistrzostwa Mazowsza  - piłka koszykowa - II miejsce drużynowo
  • Zabytki Mazowsza - II miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Dzieci i Młodzieży – Magdalena Kucharska I miejsce region, I miejsce eliminacje wojewódzkie, udział w finale
  • Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy ojcowiznę” – I miejsce eliminacje regionalne, I miejsce eliminacje wojewódzkie
  • Konkurs Fotograficzny „Epitafium 21” – II miejsce Tomasz Małek, wyróżnienie Agnieszka Dąbrowska
  • Konkurs Fotograficzny „Zachować w pamięci” organizowany przez OKiSz Resursa Obywatelska – I miejsce Anna Fajdek, II miejsce Mateusz Pardela i Agnieszka Dąbrowska

srebrna tarcza.jpg

group_52032_0e0fee_huge.jpg


 archiwum


 tablica zszo


logo giodo

 TwojeDaneTwojaSprawa 2015

 


 

bezpieczna szkola

 


 

certyfikat LSNT

 


 

dialog


 

monografia1

 


 

odkrywcy


dobrze zaPROJEKTowana szkola 


 

sdp