bip

Rok szkolny 2008/2009

  • V Prezentacje Recytatorskie Pamięci Agnieszki Osieckiej – III miejsce Anita Sołśnia
  • V Ogólnopolski Konkurs Norwidowski w  Kransnymstawie - III miejsce w kategorii plastycznej Paulina Dobrodziej
  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Francji. II miejsce Katarzyna Kucharska; III miejsce Damian Tomczyk; wyróżnienie Monika Rudecka
  • Konkurs Języka angielskiego „Supreme” - Zakwalifikowali się do II etapu Marcin Dobrzański
  • Dominik Płatos Karolina Warchoł
  • „Kangur matematyczny” – wyróżnienie Grzegorz Bekasiewicz
  • „Kwadratura Koła” - wyróżnienie i nagroda Grzegorz Bekasiewicz; wyróżnienie Hektor Kotkowski, Mateusz Kowalczyk, Mikołaj Śnioch
  • Konkurs matematyczny organizowany przez Politechnikę Radomską zakwalifikował się do II etapu Grzegorz Bekasiewicz
  • Konkurs „Chemia a Ekologia” laureatka Katarzyna Stanisławska; wystąpili w finałach Grzegorz Chudziński Patryk Wawelski
  • Konkurs”Niezapominajka” organizowany przez LOP - Laureatka Izabela Gumola
  • Konkurs „ Eko-Hydro-Foto” organizowany przez Szkołę Plastyczną im. J.Malczewskiego i LOP  - I miejsce Izabela Gumola
  • Konkurs „ Mój Las” edycja XXII organizowany przez LOP - II miejsce Izabela Gumola
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny „ Krąg” - I miejsce w województwie Piotr Kapusta
  • Konkurs „Zabytki Radomia” Zdobyli II nagrodę Anna Fajdek, Agnieszka Dąbrowska, Mateusz Pardela, Paweł Gomuła
  • II Konkurs Wiedzy o historii Radomia II miejsce Kaluś Dominik Dominik Nowakowski  Jan Rybak
  • Konkurs Demokratus - Tytuł finalisty Katarzyna Kucharska
  • Mistrzostwa Mazowsza 2008 - piłka koszykowa - I miejsce drużynowo
  • Mistrzostwa Radomia- tenis stołowy - I miejsce Mariusz Wielgus
  • Mistrzostwa Radomia- tenis stołowy drużynowo II miejsce
  • Mistrzostwa Radomia – piłka koszykowa I miejsce drużynowo
  • Mistrzostwa Mazowsza – piłka koszykowa 2009r  II miejsce drużynowo
  • V Radomska Olimpiada Młodzieży w pływaniu sztafetowym- chłopców Szkół ponadgimnazjalnych III miejsce
  • Szachowe Mistrzostwa Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych- dziewczęta III miejsce drużynowo
  • V Radomska Olimpiada Młodzieży w pływaniu sztafetowym- chłopców Szkół ponadgimnazjalnych III miejsce
  • Szachowe Mistrzostwa Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych- dziewczęta III miejsce
  • Bieg na 400 metrów - III miejsce Karol Muszyński
  • II Przegląd Grup Tańca Sportowego „ Zlot Cheerleaders 2009” I miejsce Agnieszka
  • Turczyk, Paulina Rybińska
  • Radomska olimpiada Młodzieży w piłce siatkowej plażowej dziewcząt V miejsce
  • XXXV Olimpiada Geograficzna: Aleksander Bochyński zakwalifikował się do zawodów okręgowych.

Rok szkolny 2007/2008

  • Konkurs matematyczny "Kwadratura koła"
  • I nagrodę zdobył Grzegorz Bekasiewicz z klasy Ic, dyplomy i wyróżnienia otrzymali: Mateusz Kowalczyk IIc, Marcin Wójtowicz IIc, Hektor Kotkowski IIc.
  • VII Turniej Słowa im. Zbigniewa Herberta organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr
  • wyróżnienia otrzymały: Katarzyna Starzyńska IIIc, Anita Sołśnia IId.
  • Konkurs chemiczny "Rok przed maturą"
  • troje uczniów z klasy IId przeszło do finału konkursu, który odbył się 6. 06. 2008 na UMCS.
  • Konkurs "Chemia a ekologia" organizowany przez Pałac Młodzieży w Katowicach
  • do finału przeszła Aleksandra Gołda z kl. IId, zdobyła także nagrodę publiczności za najlepszy plakat
  • Turniej o puchar Prezydenta Radomia w piłce plażowej - IV miejsce.
  • Mistrzostwa województwa mazowieckiego w piłce koszykowej - II miejsce.
  • IV Radomska Olimpiada Młodzieży w piłce koszykowej - II miejsce.
  • Puchar Rektora WSB w piłce koszykowej - I miejsce.
  • Puchar Rektora WSB w piłce nożnej - III miejsce.
  • IV Radomska Olimpiada Młodzieży w triobaskecie – I miejsce.
  • Turniej "Z podwórka do NBA" - II miejsce.
  • IV Radomska Olimpiada Młodzieży w lekkoatletyce – V miejsce.
  • IV Radomska Olimpiada w lekkoatletyce - nagrody indywidualne:
  • I miejsce - 400 m. K. Pastuszka
  • III miejsce - rzut oszczepem - k. Mularski
  • IV miejsce - 200 m. - K. Pastuszka
  • VI miejsce - pchnięcie kulą - K. Walczak
  • V Radomska Olimpiada Młodzieży w szachach
  • V miejsce, indywidualnie IV miejsce - K. Górnik
  • Konkurs Wiedzy Historycznej o Radomiu
  • IV miejsce dla Marcina Walasika z IIb i Damiana Jańca z IIb.
  • I Konkurs Wiedzy o Turystyce i Gospodarce
  • Sebastian Staszczuk z IIIe brał udział w eliminacjach centralnych.

Rok szkolny 2006/2007

  • Dziewiąty Ogólnopolski Przegląd Inscenizacji Fragmentów Dzieł Williama Shakespaere’a w Języku Angielskim – wyróżnienie Paulina Lisik
  • Szachowe Mistrzostwa Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych – chłopcy VI miejsce
  • IV Radomska Olimpiada Młodzieży – VI miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
  • Olimpiada Teologiczna – etap diecezjalny Kinga Kuśmierzak i Dominik Nowak
  • VII Turniej Słowa im. „Polskich Noblistów” – wyróżnienie Katarzyna Starzyńska
  • Konkurs recytatorski „Poetae nascunter, oratores – fiunt” (poezja księdza Jana Twardowskiego) – wyróżnienie Katarzyna Starzyńska
  • Konkurs fizyczny organizowany przez Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej we współpracy z Kuratorium Oświaty w Warszawie – etap rejonowy Adrian Sroka
  • Konkurs fizyczny organizowany przez Politechnikę Radomską – udział w półfinałach Jakub Górka i Artur Rokiciński
  • Olimpiada Języka Niemieckiego
  • Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – udział w drugim etapie w Płocku Klara Rusin i Paulina Nierubca
  • Olimpiada Biologiczna I etap (pisanie pracy badawczej) Klara Rusin
  • Konkurs „Z klasy do kasy” udział uczniów klas III
  • Konkurs „Eko – Planeta” udział uczniów
  • „Kangur matematyczny” – wyróżnienie Hektor Kotkowski Adrian Sroka
  • Olimpiada Geograficzna – udział 1 ucznia
  • Konkurs ukraińsko – polski „Lwiątko 2007” – udział 27 uczniów
  • Rozgrywki sportowe chłopców:
    • Rywalizacja szkół ponadgimnazjalnych w Radomiu w piłce koszykowej I miejsce
    • Triobasket I miejsce
    • Pływanie I miejsce
    • Bieg przełajowy sztafetowy IV miejsce
    • Lekkoatletyka IV miejsce
    • Bieg sztafetowy 4x100 m I miejsce
    • Bieg na 200 m III miejsce
    • Rozgrywki sportowe dziewcząt:
    • Sztafetowe biegi przełajowe V miejsce
    • Piłka siatkowa plażowa
    • Piłka ręczna
    • Piłka nożna

srebrna tarcza.jpg

group_52032_0e0fee_huge.jpg


 archiwum


 tablica zszo


logo giodo

 TwojeDaneTwojaSprawa 2015

 


 

bezpieczna szkola

 


 

certyfikat LSNT

 


 

dialog


 

monografia1

 


 

odkrywcy


dobrze zaPROJEKTowana szkola 


 

sdp