bip

 

salon-maturzystow-warszawa_2016

 

Zachęcam do indywidualnego udziału w Warszawskim Salonie Maturzystów 2016, który odbędzie się w dniach 15 - 16 września 2016r.

Wszystko o maturze 2017

Prezentacje ekspertów OKE o zasadach, zmianach i najczęściej popełnianych błędach na maturze.

Wybierz najlepszy kierunek!

Cykl prezentacji uczelni poświęconych zasadom rekrutacji na poszczególne kierunki, warunkom studiowania, współpracy międzynarodowej i perspektywom jakie dają poszczególne kierunki.

Poznaj swoje predyspozycje

Konsultacje z doradcami zawodowymi, pedagogami i psychologami przygotowane przez poradnie pedagogiczno-psychologiczne. Młodzi ludzie będą mogli zrobić szybkie testy, uzyskać bezpłatną pomoc w przypadku problemów.

Sztuka prezentacji – poradź sobie z egzaminem ustnym

Wystąpienie, egzamin czy po prostu prezentacja w klasie to dla wielu spory stres. Umiejętność zaprezentowania siebie, pokonania strachu, właściwa "mowa ciała” i ubiór wszystko to składa się na Twoją ocenę przez odbiorców, egzaminatora czy pracodawcę. Warto więc doskonalić sztukę prezentacji publicznych, a nasi eksperci podpowiedzą jak to zrobić najlepiej.

 

 

Program SALONU

 

Więcej szczegółow na stronie SALONU

  group_52032_0e0fee_huge.jpg

A3Plakat 2018 2019 1 

Regulamin-stypendia

brazowe liceum 2018.jpg 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, żeI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Radomiu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018"


 archiwum


 tablica zszo


logo giodo

 TwojeDaneTwojaSprawa 2015

 


 

bezpieczna szkola

 


 

certyfikat LSNT

 


 

dialog


 

monografia1

 


 

odkrywcy


dobrze zaPROJEKTowana szkola 


 

sdp