bip

 

Warszawska Mapa Akademicka

Rekrutacja 2021/2022

Twoja Mapa Uczelni w Warszawie

 

Drodzy maturzyści, 

Ferie zimowe, czas odpoczynku już za nami. Mimo, iż w tym roku w większości spędziliśmy je w domu, mamy nadzieję, iż udało się Wam odpocząć i powtórzyć chociaż część materiału do egzaminu maturalnego, do którego pozostało już jedynie 100 dni. Wykorzystajcie dobrze ten czas, abyście zdali maturę najlepiej jak się da, i abyście dostali się na wymarzone studia.

Zastanawiacie się jaki kierunek studiów wybrać, jakie są progi punktowe i gdzie można pracować po ukończeniu danej uczelni? Aby pomóc Wam podjąć decyzję związaną z wyborem studiów przygotowaliśmy specjalnie dla Was  platformę internetową www.mapaakademicka.pl, na której możecie sprawdzić:

  • najlepsze Uczelnie z Warszawy;
  • specyfikę studiowania na danym kierunku;
  • opisy kierunków studiów;
  • możliwości pracy po studiach;
  • praca, praktyki, staże (wkrótce);
  • progi punktowe na studia;
  • przedmioty brane pod uwagę w rekrutacji.

Drodzy maturzyści, codziennie rozszerzamy nasz portal internetowy tak, aby pomógł Was dostarczyć najbardziej aktualne informacje o Uczelniach Wyższych z Warszawy. 

Zapraszamy Was również na nasz portal na facebook'u, gdzie codziennie publikujemy najważniejsze dla Was informacje dotyczące matury oraz wyboru studiów. 

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą edukacyjną najlepszych Uczelni z Warszawy, którą znajdziecie poniżej. 

Wojskowa Akademia Techniczna
Nie lubisz nudy? Chcesz zostać oficerem wojska polskiego? Mieć zapewnioną pracę? - wybierz studia w WAT!

Wojskowa Akademia Techniczna zaprasza na pięcioletnie jednolite studia magisterskie - wojskowe oraz na cywilne studia inżynierskie, licencjackie i magisterskie.

 https://www.wojsko-polskie.pl/wat/dla-kandydatow/ 

Społeczna Akademia Nauk

Społeczna Akademia Nauk to nie tylko studia pierwszego i drugiego stopnia. Uczelnia w swojej ofercie prowadzi także seminaria doktoranckie, studia podyplomowe oraz MBA. Zajęcia odbywają się w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym. Swoje pasje i zainteresowania studenci mogą także rozwijać na licznych kursach i warsztatach.
https://mapaakademicka.pl/mapa-home/spoleczna-akademia-nauk/

 

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula to uznana międzynarodowa szkoła biznesu w Warszawie. Dzięki innowacyjnemu modelowi kształcenia, unikatowym programom i orientacji na praktykę zyskasz wiedzę i rozwiniesz kompetencje poszukiwane na rynku. Uczelnia jest liderem w prowadzeniu studiów online, ma w tym obszarze wieloletnie doświadczenie, narzędzia i wykwalifikowaną kadrę. Prestiżowe akredytacje, które posiada – ACCA oraz PMI GAC są dowodem kształcenia na najwyższym poziomie. Vistula przygotowuje studentów do kariery w obszarze zarządzania, finansów i rachunkowości, stosunków międzynarodowych, ekonomii, filologii, dziennikarstwa, grafiki, architektury i informatyki. Jej filia w Pułtusku oferuje studia na kierunkach pedagogika, historia, politologia i bezpieczeństwo narodowe.

Studiuj w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, zyskasz globalne możliwości!

vistula.edu.pl/kierunki-studiow

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula jest renomowaną uczelnią prostudencką z międzynarodową atmosferą. Znajduje się w pierwszej lidze szkół wyższych kształcących na potrzeby branż zajmujących się turystyką, rekreacją, organizacją wydarzeń, dietetyką i sztuką kulinarną. Wyróżnia ją prestiżowa akredytacja THE-ICE, która jest dowodem najwyższej jakości kształcenia i znakiem uznania dla systemu wspierania studentów, współpracy z biznesem oraz wartości badań naukowych. Dzięki studiom w Vistuli zyskasz kompleksową, praktyczną wiedzę oraz kompetencje, dzięki którym będziesz przygotowany do przyszłej kariery. Uczelnia prowadzi studia I i II stopnia, po polsku i angielsku, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Studiuj w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, zostań liderem przyszłości! vistulahospitality.edu.pl/kierunki-studiow

Wydział Geodezji i Kartografii, Politechnika Warszawska
Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej to najstarsza akademicka geodezyjna placówka naukowo-dydaktyczna w Polsce. W 2021 roku będzie świętować 100 lat pracy dydaktycznej i naukowej. Wydział kształci na trzech kierunkach w języku polskim: geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna, geoinformatyka oraz specjalności w języku angielskim: mobile mapping and navigation systems. Wielokrotnie wyróżniany w rankingach "Perspektyw" i konkursie "Studia z przyszłością".

www.gik.pw.edu.pl

Wydział Fizyki, Uniwersytet Warszawski
Chcesz studiować na najlepszym wydziale fizyki w Polsce, należącym do grona 75 najlepszych na świecie? Poczuć się naukowcem już na studiach? Uczestniczyć w eksperymentach przeprowadzanych w ośrodkach międzynarodowych? Zapraszamy na Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego!

https://www.fuw.edu.pl/studia-na-wydziale-fizyki.html

Uczelnia Techniczno-Handlowa
Studiuj Kryminologię i kryminalistykę w UTH Warszawa - zabójczo dobre perspektywy zawodowe! Dowiedz się więcej na: https://www.uth.edu.pl/

Wydział Polonistyki, Uniwersytet Warszawski
Wydział Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego to jeden z największych i najlepszych w Polsce wydziałów filologicznych, od lat utrzymujący się w czołówce krajowych rankingów. Zapraszamy na studia na kierunkach: filologia polska, kulturoznawstwo, logopedia, filologia bałtycka, slawistyka oraz filologia klasyczna i studia śródziemnomorskie. Dlaczego warto u nas studiować? Sami zobaczcie! 

Uczelnia Łazarskiego
Marzysz o karierze lekarza, prawnika lub bankowca? A może chcesz zostać pilotem? Zależy Ci na rozwoju osobistym i realizowaniu swoich pasji? Zapraszamy na Uczelnię Łazarskiego. Już od 25 lat kształcimy specjalistów z zakresu prawa, ekonomii, a od 2017 r. również medycyny.

www.rekrutacja.lazarski.pl

Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Szkoła Główna Służby Pożarniczej (SGSP) w Warszawie jest publiczną uczelnią służb państwowych, kształcącą i wychowującą funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej i innych służb i straży oraz osoby cywilne w zakresie bezpieczeństwa powszechnego i ochrony ludności. SGSP jest jednocześnie jednostką organizacyjną Państwowej Straży Pożarnej.

Linki: https://www.sgsp.edu.pl/ oraz https://www.facebook.com/sgsp.edu

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa i Ochrony
Marzy Ci się dobra praca po studiach? Wybierz WSBiO.

Studia na Naszej Uczelni przygotowują do podjęcia pracy w służbach mundurowych (m. in. Policji, wojsku, straży miejskiej, straży granicznej) i innych zawodach, w których ważne jest bezpieczeństwo. Nasi studenci to specjaliści gotowi do podjęcia pracy już w trakcie lub po ukończeniu studiów na wybranym przez siebie kierunku.

Więcej informacji po kliknięciu w link https://wsbio.waw.pl/

 

Pamiętajcie, że zawsze możecie pisać do nas na Facebook'u i zadawać pytania dotyczące studiów w Warszawie i nie tylko.

Pozdrawiamy serdecznie

Wasz Zespół Mapy Akademickiej!

 

 

LOGO JUBILEUSZU

 

lieum braz CMYK

 

 

 

group_52032_0e0fee_huge.jpg


 archiwum


 tablica zszo


 

GI DeutschPlus LOGO 02

WEB EKRAN


logo giodo

 TwojeDaneTwojaSprawa 2015

 


 

bezpieczna szkola

 


 

certyfikat LSNT

 


 

dialog


 

monografia1

 


 

odkrywcy


dobrze zaPROJEKTowana szkola 


 

sdp