Serdecznie zachęcam uczniów klas maturalnych do udziału w Warszawskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2019, który odbędzie się w dniach 12-13 września br. na Politechnice Warszawskiej (Politechnika Warszawska, Pl. Politechniki 1). Przygotowano interesujący program spotkań i prezentacji, na który można się już zapisywać. Ze względu na wygodę i bezpieczeństwo młodzieży, na wszystkie spotkania programowe obowiązują zapisy przez internet.

Swoją ofertę studiów przedstawią maturzystom uczelnie z regionu i całej Polski. Będzie to okazja do zapoznania się z zasadami rekrutacji, planowanymi nowymi kierunkami i warunkami studiowania. Wizyta na Salonie z pewnością pomoże w podjęciu decyzji dotyczących dalszego kształcenia. Zachęcam młodzież do aktywnego uczestnictwa - przedstawiciele uczelni chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące uczelni i studiów, wystarczy zapytać!

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie przygotowała prezentacje na temat egzaminu maturalnego w roku 2020 z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych. Jeśli muszą Państwo zrezygnować z udziału uczniów w spotkaniu, apelujemy o przekazanie organizatorowi takiej informacji. Zwolnione miejsca będzie można udostępnić innym grupom. Uczestnicy niezapisani będą wpuszczani na wykład tylko jeśli zostaną wolne miejsca.

Zachęcam do wypełnienia Ankiety Maturzysty, zamieszczonej pod adresem www.informator/perspektywy.pl. Wypełnienie ankiety jest premiowane bezpłatnym egzemplarzem Informatora dla Maturzystów 2020, który można będzie odebrać w stoisku Perspektyw podczas Salonu. Salon będzie otwarty dla publiczności w godzinach 9.00-15.00.

srebrna tarcza.jpg